Hizmetler

cocuk-koltugu

Çocuk Koltuğu


3–9 yaş arasındaki çocuklarınızın güvenliği için opsiyonel olarak sunulan çocuk koltuğu kiralama hizmetimizden faydalanabilir, daha güvenli ve huzurlu bir şekilde yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz.

Her yaşa göre araç çocuk koltuğu ve yükseltici ihtiyaçlarınızı araç kiralama esnasında bizden temin edebilirsiniz. Sadece sizin değil, küçük misafirlerimizinde konforunu ve güvenliğini düşündük.
Onlar arkada kendileri için ayrılmış koltukla yolculuk ederken siz de Mepa Araç Kiralama’dan kiralamış olduğunuz araç ile yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Oto Kiralamada müşterilerinin rahatını güvenliğini ve memnuniyetini hedef edinen Mepa Araç Kiralama’dan kiraladığınız araçlarda bebek koltuğu taleplerinizi telefonla rezervasyonda yada sitemizde bulunan online rezervasyon bölümündeki rezervasyon formunuzda belirterek edinebilirsiniz.

Adrese Teslim Araç


Mepa Araç Kiralama, dilediğiniz otomobili adresinize kadar getirsin.

İş yoğunluğunuzdan ya da başka herhangi bir sebepten dolayı kiraladığınız uzun dönem aracı teslim almaya gelememeniz durumunda, MEPA Araç Kiralama olarak  kiralamış olduğunuz aracı adresinize kadar getiriyoruz.

Kiraladığınız uzun dönem aracı teslim almak için toplu ulaşım araçlarını kullanmak ya da trafiği dert etmek zorunda kalmaz,  iş ya da ev adresinize gerçekleştireceğimiz araç teslimatı ile zaman kazanırsınız.

navigasyon

Navigasyon Cihazı


Aracınızı kiralarken ofislerimizden Elektronik Yol Kılavuzu (Navigasyon) kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Şehir içinde sürekli hale gelen yol yapım çalışmaları, değiştirilen, yeni açılan yollar ve özellikle işe gidiş geliş saatlerinde çekilmez hale gelebilen trafikle tek başınıza uğraşmak zorunda değilsiniz.

Şehir dışı seyahatlerinizde, ilk defa gittiğiniz bir bölgede yolunuzu kaybetmeden, aradığınız her yeri elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz.

Kiralayacağınız uzun dönem araç için temin edeceğimiz navigasyon sistemi ile trafikte fazladan zaman harcamaz, işinize odaklanabilirsiniz.