Hizmetler

null

Profesyonel Danışmanlık ve Müşteri Memnuniyeti

Mepa Araç Kiralama, uzman ekibiyle kullanacağınız aracı seçmenizde ve finansal açıdan size en yararlı seçeneği belirlemenizde yardımcı olur. Müşteri odaklı hizmetler ve çözüm odaklı yaklaşımı ile her zaman yanınızdadır. Sürekli yenilenen araç seçenekleri ve dinamik araç filosu ile araçlarınız ilk günü gibi kalır.
null

Bakım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Mepa Araç Kiralama’ nın anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanır.
null

Arıza ve Yol Yardım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Mepa Araç Kiralamanın anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Profesyonel yetkili servis hizmeti ile Tüm Türkiye’de hızlı çözüm, öncelikli hizmet alarak araçlarınızı güvenle kullanırsınız. Arıza, yol yardım ve çekici işlemlerine ilişkin masraflar Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanır.
null

Hasar ve Kaza

Aracınızın kira süresi dâhilindeki hasar/kaza işlemleri, Mepa Araç Kiralamanın anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Kaza sonrasındaki süreçle alakalı 7/24 ulaşabileceğiniz uzman danışmanınızı arayabilir, anlık destek alabilirsiniz. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, sözleşme şartları dahilinde Sigorta veya Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanır.
null

İkame Araç

Mepa Araç Kiralama’ dan kiraladığınız araçla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda danışmanınızla irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde ikame araç hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
null

Lastik Değişimi

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanır. Kiralama sözleşmesine kış lastiği hizmeti dahil ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de yapılır.
null

Trafik, Sigorta ve Zorunlu Muayene İşlemleri

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanır. Muayene işlemleri bazı illerde sizin tarafınızdan yapılmakta ancak maliyeti Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanmaktadır.
Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Mepa Araç Kiralama tarafından karşılanır.