Aklınıza Takılanlar

Bireysel olarak uzun dönem araç kiralayabilir miyim?

Vergi levhası olan tüm tüzel ve şahıs firmalarına kiralama hizmeti verebilmekteyiz.

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi?

Mepa Araç Kiralama aracını, firmanızda sigortalı olarak çalışan her personelin kullanım hakkı olmakla birlikte kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Mepa Araç Kiralama yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

Satın almak mı? Kiralamak Mı daha avantajlı?

Uzun dönem araba kiralamanın en önemli faydalarından biri, sizin ve işletmenizin sabit vadeli bir taahhüde bağlı olmamasıdır. Kolay yönetilebilen aylık taksitlerle yapılan ödemelerle, bütçenizi ve maliyetlerinizi planlayabilirsiniz. Koşullarınız değişirse, aracı ağır bir ceza ödemeden iade edebilirsiniz.

Yetkili Bayiden Araç Kiralamanın Avantajları nelerdir?

Faaliyeti gereği kendi bünyesindeki servis ağı ile bakım-onarım hizmetinizi yetkili servislerden alarak vakit kaybetmez, güvenli bir sürüş elde edersiniz. Çeşitli ve yeni araç modellerini avantajlı fiyatlarla ilk siz deneyimlersiniz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile profesyonel hizmet anlayışını kiralama süresi sonuna kadar almaya devam edersiniz.

Kiralayacağım araç, araç bilgileri sayfasında gördüğüm araç ile bire bir aynı mı olacak?

Fotoğrafta göreceğiniz araçlar ilgili modeli yansıtmakla beraber kiralayacağınız araçta sunulan donanım ile fotoğraftaki araca ait donanımlar farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple fotoğraftaki araçları referans almak yerine aracın özelliklerini dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

Aracımı ne zaman teslim alabilirim?

Mali değerlendirmelerin olumlu sonuçlanması ve talep edilen koşulların sağlanmasının akabinde imzalı kiralama sözleşmesinin ve sipariş formunun tarafımıza ulaşmasını takiben stokta bulunan araçlar için, İstanbul ili içindeki teslimatlar ortalama 7 iş günü, teslim noktası İstanbul ili dışında olanlar için ise ortalama 15 iş günü sürmektedir.

Aracımın mevsimsel lastik değişimlerini ne zaman yapmalıyım?

Ülkemiz iklim şartları göz önüne alındığında, araçlara kış lastiğinin Eylül ayı sonu gibi takılması, Nisan ayında ise çıkartılması gerekmektedir.